Časy objednání pro odeslání objednávky v tentýž pracovní den:


PPL - objednávky zaplacené nebo na dobírku či fakturu do 11:00 hodin

ČP - objednávky zaplacené nebo na dobírku či fakturu do 15:00 hodin

 

Přehled dopravních možností

Pro spokojenost našich odběratelů máme v nabídce hned několik způsobů dopravy a je pouze na Vás, který si zvolíte v objednávce.

Cena dopravy zahrnuje již cenu za balné. Ceny za doručení jsou z naší strany částečně nebo zcela dotovány, při nákupu nad určitou částku máte dopravu zdarma!

1. Výdej ze skladu Valašské Meziříčí - Zboží objednáte přes náš internetový obchod a jako dopravce zvolíte osobní odběr ze skladu. Jakmile obdržíte výzvu k vyzvednutí zboží ze skladu, budete vědět, že je zboží připraveno k osobnímu odběruna adrese Scootering s.r.o., 757 01 Valašském Meziříčí, Zdeňka Fibicha 1210 v pracovní dny od 10:00 do 17:00 hodin.

2. Přepravní služba PPL - Osvědčená metoda dopravy prostřednictvím kurýra. Jakmile je zboží odesláno, zašleme Vám na email s informací o odeslání zásilky. Doručování v CZ probíhá v pracovní dny do 24 hodin v každém regionu v jiném čase v průběhu celého dne. Touto přepravní službou zasíláme zásilky také na Slovensko do 48 hodin.

3. Česká pošta - Přepravní služba, která Vám zboží dodá na adresu v CZ, doručuje v pracovní dny do 24 hodin.
 

Ceník za doručení

 

PPL/ČP - doručení na adresu v CZ

100,- Kč - při nákupu pod 10.000 Kč

Zdarma! - při nákupu nad 10.000 Kč

 

PPL - doručení na adresu v SK

6,25 EUR/150,- Kč - při nákupu pod 625 EUR/15.000 Kč

Zdarma! - při nákupu nad 625 EUR/15.000 Kč

 

Přehled platebních možností


1. Bankovní převod - platba na účet je pohodlný způsob, jak uhradit cenu zboží z bankovního účtu, bez nutnosti připlácet za dobírkový poplatek. Platbu uhrazujete na základě QR kódu nebo emailové výzvy, kterou Vám zašleme ihned po objednání zboží. Zboží odesíláme obratem po připsání platby na náš účet.

2. Dobírka - za zboží platíte až při jeho převzetí v hotovosti. Tzv. platba "z ruky do ruky." Přepravce Vám zboží doveze na adresu, kterou zadáte v objednávce. Dobírku lze platit i kartou.

3. Na fakturu - poskytujeme pouze prověřeným klientům s delší historii objednávek a skvělou platební morálkou.

 

Ceny jsou uvedeny bez DPH.